KOŠICE NA MIERU

Na základe Vašich individuálnych požiadaviek spracujeme plán prehliadky ako aj celkový program Vášho pobytu v meste Košice aj na niekoľko dní. Samozrejmosťou sú nielen samotné prehliadky s turistickým sprievodcom ale aj naše odporúčania individuálnej návštevy ďalších atrakcií ako aj kultúrnych a spoločenských podujatí. Program Košice na mieru sa postará o návštevu pre Vás „ušitú na mieru“.

Ceny za prehliadku sú nasledovné:

1 až 5 objektov: 15€

6 až 11 objektov: 20€

12 až 15 objektov: 25€

Uvedené ceny sú platné v prípade prehliadky objektov, ktoré sú súčasťou našich produktov Úzke centrum Košíc a Široké centrum Košíc. Uvedené ceny nezahŕňajú vstupné do objektov! 

INFORMÁCIA PRE KLIENTOV Z ČESKEJ REPUBLIKY: Cena za prehliadku bude účtovaná podľa konverzného kurzu EUR-CZK platného v čase Vašej objednávky.

Konečná cena bude vypočítaná na základe nasledujúcich skutočností:

  • počet objektov prehliadky požadovaných zákazníkom
  • predpokladaný čas prehliadky
  • počet dní na ktoré pripravujeme program
  • umiestnenie objektov po ktorých je zo strany zákazníka dopyt (v prípade nutnosti presunu do veľkej vzdialenosti od centra mesta spolu so sprievodcom budú zarátané náklady na dopravu)
program kosice
program kosice navstevnici

Kontaktujte nás:

V prípade záujmu, prosím, pokračujte kliknutím na možnosť „MÁM ZÁUJEM O PREHLIADKU“ a vyplňte objednávkový formulár. Vaše požiadavky napíšte, prosím, do priestoru určeného pre poznámky. Ďakujeme.

MÁM ZÁUJEM O PREHLIADKU

Jedinečné zážitky…

Pestrý výber koncertov, divadelných predstavení, športových podujatí a mnoho iných nájdete v ponuke podujatí.

PONUKA PODUJATÍ