Ponuka prehliadok

ÚZKE CENTRUM KOŠÍC

ŠIROKÉ CENTRUM KOŠÍC

KOŠICE NA MIERU

Rýchla
komunikácia

Jedinečný
program

Garantované
zážitky

Naša Misia

Už dlhoročne sa venujeme štúdiu histórie mesta Košice pričom kladieme veľký dôraz na kontinuálne vzdelávanie a zdokonaľovanie sa v oblasti histórie tohto mesta. V rámci nami realizovaných prehliadok, prezentujeme historické pamiatky v Košiciach a s nimi súvisiace fakty aj aktuálne informácie zo súčasného verejného diania v meste Košice.

Spojte sa s nami!

Budte v kontakte s nami cez sociálne siete…

Ďakujem spoločnosti Regio Cassovia za príjemný výlet v Košiciach. Vďaka nášmu milému sprievodcovi sme sa dozvedeli veľa zaujímavostí o tomto meste a výlet sme si naozaj užili.
Robo Šimko
Dňa 22.4.2017 náš krúžok zavítal do metropoly východu. Zoznámili sme sa s pánom sprievodcom, ktorý nám ako prvé ukázal most zaľúbených. Potom nás doviedol na pešiu zónu k chrámu sv. Alžbety (kde najkrajšia časť bola Žigmundova veža s výhľadom na celé Košice), neskôr sme zavítali do Východoslovenského múzea. Ďakujeme vynikajúcemu pánovi sprievodcovi a pani učiteľkám za výlet.
Š. Kopernický
So zájazdom som nesmierne spokojná. Sprievodca bol ku každému milý a snažil sa nám čo najviac priblížil históriu mesta. Počas celého zájazdu vládla dobrá nálada.
Katarína Novákova