LENKA FILIPOVÁ – Oppidum tour 2019

LENKA FILIPOVÁ – Oppidum tour 2019

Detaily podujatia

Kedy: 10. marca 2019, 19:00
Kde: Spoločenský pavilón, Košice
Adresa: Trieda SNP 61, Košice
Kúpiť lístok

Popis

Lenka Filipová – Oppidium Tour

Výnimočná pesničkárka a gitaristka Lenka Filipová sa na jar 2019 vydáva na Oppidum Tour k svojmu novému rovnomennému albumu. V rámci turné zavíta do miest na Slovensku aj v Českej republike. Na pódiu nebudú chýbať Lenkini obľúbení hudobní hostia, vrátane virtuózneho hráča na keltskú harfu Seana Barryho, s ktorým spolupracovala na celom albume. Okrem autentického zážitku, ktorý vás prenesie v čase do dôb keltských bojovníkov mystických druidov (keltských kňazov), je album Oppidum mimoriadny aj pre svoju hudobnú a jazykovú pestrosť. Lenka Filipová zaspieva v štyroch rôznych jazykoch – v starom jazyku gaelic, írskom či škótskom, ďalej v starej bretónštine a angličtine. Niet pochýb o tom, že počúvanie nových, prastarou kultúrou nasiaknutých piesní v jej nezameniteľnej interpretácii bude výnimočným zážitkom, ako v albumovej podobe, tak naživo.

28.2.2019 19:00

Istropolis – Veľká sála, Trnavské mýto 1, Bratislava

Ceny vstupeniek:

Ultra VIP 69 € Cena zahŕňa: najlepší výhľad na pódium a nový album Lenky Filipovej. (Limitovaný počet. Album dostanete na mieste)

VIP – 39 € lepší výhľad na pódium

25 € – normálne vstupné

 

10.3.2019 19:00

Spoločenský pavilón Košice: Trieda SNP 61, Košice

Ceny vstupeniek:

Ultra VIP 59 € Cena zahŕňa: najlepší výhľad na pódium a nový album Lenky Filipovej. (Limitovaný počet. Album dostanete na mieste)

VIP – 37 € lepší výhľad na pódium

23 € – normálne vstupné