Kontaktujte nás!

Neváhajte nás kontaktovať pomocou nášho kontaktného formulára…

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

* Oboznámil som sa s Obchodnými Podmienkami

* Týmto udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov.

Adresa

Regio Cassovia, s.r.o.
Mäsiarska 50
040 01 Košice

Firemné údaje

IČO: 47 457 929

DIČ: 2023891298

IČ DPH: SK2023891298

Banka: Fio banka

IBAN: SK3483300000002200842084

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Kontaktná osoba: PhDr. Martin Behúň, konateľ spoločnosti

E-mail: info@regiocassovia.sk
Tel. číslo: +421 907 638 579

Podnikanie

Podnikateľský subjekt je zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, Oddiel: Sro , vložka č.: 33847/V.

Dozorný orgán

Inšpektorát SOI pre Košický kraj
Vrátna 3, P. O. BOX A-35, 040 65  Košice 1
Odbor výkonu dozoru
tel. č. 055/729 07 05, 055/622 76 55
fax č. 055/622 46 95

Spojte sa s nami!

Budte v kontakte s nami cez sociálne siete…

Pozitívne hodnotím najmä úpravu programu podľa predstáv sprevádzaných, ochotu sprievodcu a jeho flexibilnosť. Videli sme najkrajšie skvosty Košíc a dozvedeli sa zaujímavé informácie o nich. Ďakujeme.

Andrea, Snina

Dňa 22.4.2017 náš krúžok zavítal do metropoly východu. Zoznámili sme sa s pánom sprievodcom, ktorý nám ako prvé ukázal most zaľúbených. Potom nás doviedol na pešiu zónu k chrámu sv. Alžbety (kde najkrajšia časť bola Žigmundova veža s výhľadom na celé Košice), neskôr sme zavítali do Východoslovenského múzea. Ďakujeme vynikajúcemu pánovi sprievodcovi a pani učiteľkám za výlet.

Šimon, Nová Baňa

Našu adventnú návštevu Košíc veľmi obohatila prehliadka centra mesta. Pán sprievodca nám s veľkou trpezlivosťou v mínusových teplotách vyrozprával zaujímavé príbehy z dávnej i novšej histórie mesta. Všetci ďakujeme za pekné spomienky na návštevu Košíc.

Irena, Bánovce nad Bebravou

Chválime sprievodcu mestom – kvalitný výklad, milý prístup k deťom.

Mária, Humenné

S Vašou sprievodcovskou službou pri prehliadke Košíc sme boli maximálne spokojní a splnila naše očakávania. Ďakujeme.

Etela, Bratislava

Chcem sa poďakovať PhDr. Martinovi Behúňovi za profesionálne služby pri sprevádzaní po Košiciach. Môžem povedať nielen za seba, ale aj za všetkých žiakov, že vďaka hodnotnému výkladu a kvalitným informáciám od pána sprievodcu sme opustili mesto Košice bohatší o množstvo vedomostí a zážitkov.

Ľuba, Humenné

Prohlídka města se nám moc líbila, děkujeme za podrobný výklad. Lépe jsme se tak zorientovali a mohli si užít krás města. 

Dana, Praha, Česká republika

Dňa 26.6.2018 sa členovia zo základnej organizácie JDS Svederník a Dlhé Pole zúčastnili poznávacieho zájazdu do Košíc. Po príchode vlaku nás na stanici očakával tamojší turistický sprievodca pán PhDr. Martin Behúň. Najskôr nás oboznámil s históriou Košíc, no a potom nám nič nebránilo v tom, aby sme si Košice poprezerali. Previedol nás uličkami Košíc. Zastavili sme sa pri zaujímavých historických objektoch, kde nám obšírne porozprával ich históriu. V niektorých objektoch sme mali možnosť si prezrieť i interiér.

Mali sme možnosť vidieť Jakobov palác, ortodoxnú synagógu, synagógu na Zvonárskej ulici, Urbanovú vežu a Urbanov zvon, bronzovú plastiku erbu mesta Košice, kostol sv.Michala, Dóm sv.Alžbety. Obdivovali sme honosnú budovu Divadla, kde uvádzajú okrem divadla i operu a balet, a konajú sa promócie, spievajúcu fontánu a ďalšie historické budovy v centre mesta. Nezabudol nás upozorniť i na ďalšie pamätihodnosti mesta, ktoré si zaslúžia našu návštevu.

Náš zájazd za poznaním sme ukončili chutným obedom a posedením pri kávičke. K dobrej nálade prispelo príjemné počasie i fundovaný a príjemný pán sprievodca Martin Behúň, s ktorým bola prehliadka Košíc skutočným zážitkom, začo mu patrí naša vďaka.

Mária, Žilina

Emailom som pre našu 6-člennú skupinu dohodol prehliadku „Košice na mieru“, čo predstavovalo 10 objektov na Hlavnej ul. za 20 €. Vopred som obdržal itinerár s možnosťou pripomienok a návrhov.
Prehliadka mala trvať 60-70 minút, nakoniec – v náš prospech – trvala asi 90 minút. Výklad bol pútavý a sprievodca fundovane odpovedal na otázky. Na záver nám odporučil, čo osobitne navštíviť a kde sa možno dobre najesť. Odporúčam pre malé aj veľké skupiny.

Marek, Malacky

Program Vašej návštevy Košíc Vám „ušijeme na mieru“.

MÁM ZÁUJEM O PREHLIADKU